גמיגו - מחשיבה ליצירה > אודות

אודות

רוצה שקופירייטר יכתוב לך תוכן שיווקי לדף אודות? העלות הינה 290 ש"ח + מע"מ לעד 250 מילים. להלן דוגמה לכתיבה שיווקית:

הצמחייה משפיעה על מצב הרוח שלנו. כשהיא צבעונית ובולטת, היא מעלה חיוך על פנינו. כשהיא ירוקה ומשתלבת במרחב, היא מרגיעה אותנו. בבתים פרטיים, לובי הבניין, משרדים, חנויות, אולמות, קניונים, בתי מלון ולמעשה בכל מקום, יש לצמחייה השפעה רבה על התחושה האישית.
צמחים גבוהים, נמוכים, צבעוניים וירוקים, יעניקו לנו תחושה נפלאה כשהם מטופחים. במקרה והם נבולים, מצב הרוח שלנו ינבל במהירות יחד איתם. כדי שזה לא יקרה וכדי שהמקום ייראה במיטבו בכל רגע, פותחה צמחייה מלאכותית איכותית. עיצוב עם צמחייה מלאכותית משדרג כל מבנה בתנאי שהצמחים נראים ומרגישים אמיתיים ובתנאי שהעיצוב נעשה באופן מחושב ומדויק. כאן אנחנו נכנסים.

לאורך שנים עסקתי בתחום הגינון והעיצוב. האהבה לצבעים הטבעיים הובילה להבנה כי ישנם לא מעט צמחים שלא יכולים לשרוד בארץ בשל טמפרטורה ותנאים לא מתאימים. רוב הצמחים דורשים תשומת לב יום יומית שכוללת מערכת השקיה, תוספות של מינרליים לאדמה והחלפתם באופן תדיר. כל זה דורש מחויבות גבוהה וההוצאות בהתאם.
הניסיון הוביל אותי לחפש אחר פתרונות מעוצבים ודבר אחד היה לי ברור, הצמחים שאמצע חייבים להיות מרשימים ומזמינים. כאלו שלא ידרשו התעסקות מיוחדת לצורך טיפוח ובוודאי לא הוצאות בלתי נגמרות. הצורך במרחבים ירוקים וצבעוניים הוביל להתמחות בצמחייה מלאכותית.

חיפשתי, בדקתי חקרתי והבנתי שממש כפי שישנם שפע של צמחים חיים כך ישנם מגוון צמחים מלאכותיי. כדי ליצור את אפקט ה-WOW ברור כי אלו חייבים להיות הכי טובים, עם מראה ותחושה אמיתית. במקביל לבחירה נכונה וחכמה של הצמחים המלאכותיים, יש צורך בתכנון, התאמה של הצמחים למקום והצבתם.
המטרה שלי היא להפוך את המרחב הנוכחי שלך ליחיד ומיוחד. להעניק את הצבעוניות הנכונה ואת הרושם המושלם. במקביל, חשוב לי שתהיה לך אפשרות להתחדש, לשנות או להשאיר את הצמחים כפי שהם לאורך שנים ושייראו בכל יום בדיוק אותו הדבר.
אשמח לשמוע ממך, לתכנן עבורך את המרחב, להציע את הצמחים המתאימים מתוך הקולקציה ולהציבם במקום המיועד להם.

MDN

איך ניצור את אפקט ה-WOW

ברגע שבחרתי להיכנס לעולם הצמחייה המלאכותית, עלתה אצלי שאלה אחת – כיצד ניצור את
אפקט ה-WOW. התשובה לכך נמצאת בשלושה מרכיבים:

מרכיב ראשון

קולקציה מעודכנת

חשוב לנו ליצור תחושה מושלמת בכל חלל. לשם כך קולקציית הצמחים שלנו גדולה ומתחלפת אחת לתקופה. כאן ניתן למצוא עציצים, עצים, צמחים קטנים וגדולים ובעזרת צמחייה מלאכותית ניצור גם קיר צמחים ירוק. האפשרויות אינסופיות וכל צמח נראה ומרגיש אמיתי.

מרכיב שני

גמישות בעיצוב

עיצוב הלובי בבניין לא יכול להיראות כמו חנות וזו לא יכולה להיראות כמו מסעדה. עיצוב בעזרת צמחים דורש ראייה עיצובית רחבה, תכנון והצבה של כל פריט במקומו. החוכמה היא לא ליצור עיצוב אחד שמתאים לכולם אלא להביא מגוון רחב של צמחים ולשנות את הקולקציה כל מספר חודשים ובכך להעניק מראה ייחודי לכל חלל.

מרכיב שלישי

המרכיב האחר

אחד המכשולים של צמחים מלאכותיים נמצא במבנה שלהם. הצמח האמיתי מורכב משורשים, גבעול או גזע חזק ולכל עלה יש צורה ייחודית של שלד. השלד עוזר לצמח להיראות הכי יפה שאפשר. בחיפוש אחר המרכיב האחר גיליתי את RealTouch שמביאים צמחים מלאכותיים המכילים אלמנט של ברזל, שילוב מדויק של פולימרים וענפים אמיתיים שעוברים תהליך שימור. המרכיבים הנכונים ושילוב מדויק הם שמעניקים את המראה והמגע האמיתיים.